Logo

Ekskursioonid

First Image

Alustage oma avastusreisi Naissaarele "Nargö" laeva pardal, mis väljub otse Lennusadamast. See reis viib teid ajaloolisele saarele, kus ootavad ees põnevad seiklused, sealhulgas safari armeeveokiga läbi salapäraste impeeriumiaegsete kindlustuste, külastused Naissaare olulisematesse vaatamisväärsustesse nagu 10A "Peeter Suure" merekindlus, kõrge tuletorn ja ajalooline raadioluure maja koos säilinud Nõukogude ajastu tehnoloogiaga.

Reisi hinnad on mõeldud kõigile reisijatele: täiskasvanute piletid maksavad 25 eurot, laste omad 20 eurot, samas kui lapsed vanuses 0 kuni 4 aastat reisivad tasuta. Tuuri hind saarel on 30 eurot täiskasvanutele ja 25 eurot lastele, sisaldades kõiki peamisi vaatamisväärsusi. Lisateenustena pakume erinevaid toitlustusvalikuid alates supist ja võileibadest 8 euro eest kuni rikkaliku kanagrillini hinnaga 15 eurot. Iga eine on hoolikalt valitud, et pakkuda maitsvat kogemust saare külastamisel. Rongisõit saarel on saadaval 8 euro eest, tagades mugava liikumisviisi läbi saare ilusate vaatamisväärsuste.

Meil on hea meel teid Naissaarele kutsuma ja ootame põnevusega võimalust pakkuda teile ja teie kaaslastele meeldejäävat reisi. See on suurepärane võimalus kogeda Eesti ajaloo ja looduse ainulaadsust. Kui tunnete huvi, võtke meiega ühendust, et korraldada teie järgmine seiklus Naissaare imelisel maastikul.


Klassireisid

First Image

Avastage Naissaare unikaalset ajalugu ja loodust meie erilise klassiekskursiooni paketiga, mille aeg, kellaaeg ja kuupäev lepitakse kokku vastavalt teie soovidele, tagades täieliku paindlikkuse. Pakett sisaldab laevasõitu saarele kasutades kas "KALK" või "Nargö" laeva, ekskursiooni saare põhjaosas sõjaväeautodega, mis viib teid läbi ürgmetsa impeeriumi-aegsete kindlustuste juurde, sealhulgas Naissaare suurima merekindluse 10A "Peeter Suure" patareisse ning külastusi 45-meetrisele tuletornile ja salajasele raadioluure majja.

Laevad sõidu hind on 23 eurot inimene ja ekskursioon sõjaväeautodega 20eur/laps ja 30 eur/täiskasvanu, iga kümne lapse kohta on üks saatja tasuta. "KALK" mahutab kuni 32 reisijat ja "Nargö" kuni 48 reisijat. Saarel saab kasutada piknikuplatse ilma lisatasuta. Lisateenustena pakume lõunasööki: kana pastaroog morsiga 10 euro eest või supp ja võileib 6 euro eest. Saarele saabumine toimub Lennusadamast, kai nr. A2.

Maksetingimused nõuavad ekskursiooni kinnitamisel 100 euro suurust ettemaksu või garantiikirja, ülejäänud summa tasutakse peale sündmust kas sularahas või ülekandega. Pakkumine on kehtiv 10 päeva ja tühistamis- või muutmisõigus kehtib kuni 14 päeva enne sündmuse toimumist. Juhul, kui reis jääb ära laevaühistu süül, nagu tehnilise rikke või ebasoodsate ilmastikutingimuste tõttu, tagastatakse ettemaks täielikult, tagades teie rahalise kindlustunde.


Jalgratta rent

First Image

Kõige mugavam liiklemisvahend Naissaarel on kahtlemata jalgratas. Naissaare Kohvik OÜ pakub mugavaid jalgrattaid aastaringselt, et teie reis kulgeks mõnusalt. Jalgrattaga jõuate soovitud sihtpunktidesse hulga kiiremini kui jala. Saare tutvustamiseks on pinnasteed üle 30 kilomeetri radu, mille saab kondimootoriga läbida üsna muretult, nautides loodust ja sõprade või perega koosveedetud aega. Toome vajadusel rattad sadamasse ja teie lahkudes võtame need peale. Jalgrattaid saab rentida ka otse Haldjaküla kodumajutusest.